INFOBALT
<< Pagrindinė svetainė Skaitmeninė Lietuva >> „INFOBALT“ kontaktai

Naujienos

 •  * Tarptautiniai mokymai – nuo rinkos tendencijų iki tarptautinės partnerystės. 2011 m. -rugpjūčio 19 d.
  Asociacijos "Infobalt" vykdomame darbuotojų mokymų projekte dalyvaujančių dviejų Lietuvos IRT įmonių darbuotojai vyko į jiems aktualius mokymus užsienyje: UAB "Proact Lietuva" – į NetApp Certified Data Management Administrator (NDMA) mokymus Švedijoje, UAB "Itero LT" – į TIA Community Conference Anglijoje. Rezultatai – nuo aktualių rinkos tendencijų įvertinimo iki tarptautinės partnerystės sertifikato.
 •  * Tarptautinėse parodose-konferencijose – vertinga patirtis ir naudingi kontaktai. 2011 m. -balandžio 12 d.
  Asociacijos „INFOBALT" vykdomame darbuotojų mokymų projekte dalyvaujančių dviejų Lietuvos IRT įmonių darbuotojai vyko į pasaulinio masto parodas-konferencijas: UAB „Lexnet" - į „The Legal IT Show" Londone, o UAB „Lema" - į „CeBIT 2011" Hanoveryje. Čia jos įgijo vertingos patirties ir užmezgė naudingų kontaktų.
 • "INFOBALT" vykdomi projektų valdymo mokymai padeda įmonėms gerinti veiklos procesus. 2010 m. -gruodžio 8 d.
  Asociacijos "INFOBALT" vykdomo jos narių darbuotojų mokymų projekto pagrindinis tikslas yra tobulinti informacijos ir ryšių technologijų srityje dirbančių specialistų bei vadovų bendruosius ir specialiuosius gebėjimus. UAB "Wilibox" ir UAB "HNIT-Baltic" darbuotojai š.m. spalio mėnesį dalyvavo "INFOBALT" rengiamuose projektų valdymo mokymuose ir juos įvertino esant vertingais tobulinant darbo procesą.
 • Neefektyvaus laiko planavimo problema įmonėse sprendžiama "INFOBALT" vykdomuose mokymuose. 2010 m. -gruodžio 8 d.
  Asociacijos "INFOBALT" ir jos narių įgyvendinamame darbuotojų mokymų projekte yra tobulinami informacijos ir ryšių technologijų srityje dirbančių specialistų bei vadovų bendrieji ir specialieji gebėjimai. Laiko planavimo mokymuose dalyvavusios įmonės įvardina tokių mokymų svarbą visose įmonės grandyse dirbantiems darbuotojams.
 • "INFOBALT" narių efektyvaus pardavimo mokymuose dalyviai įgijo psichologinių žinių. 2010 m. -gruodžio 8 d.
  Asociacija "INFOBALT" kartu su 52 Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmonėmis, "INFOBALT" narėmis, įgyvendina darbuotojų mokymų projektą, kurio pagrindinis tikslas yra tobulinti informacijos ir ryšių technologijų srityje dirbančių specialistų bei vadovų bendruosius ir specialiuosius gebėjimus. UAB "B.G.M." ir UAB "Verticus" darbuotojai š.m. spalio mėnesį dalyvavo efektyvaus pardavimo mokymuose.
 • „INFOBALT“ narių mokymai padeda IT srities specialistams prisitaikyti prie rinkos pokyčių. 2009 m. -gruodžio 22 d.
  Asociacija „INFOBALT“ kartu su 52 Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmonėmis, „INFOBALT“ narėmis, įgyvendina darbuotojų mokymų projektą. Trejus metus truksiančio projekto vertė – daugiau nei 17 mln. litų, projektui įgyvendinti skirta beveik 13,8 mln. litų Europos Sąjungos parama. Projekto SFMIS Nr.: VP1-1.1-SADM-01-K-01-564
 • IRT įmonėse didžiausią paklausą turi projektų vadybininkai ir analitikai. 2009 m. -spalio 24 d.
  Asociacija „INFOBALT“ kartu su 52 Informacijos ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmonėmis, „INFOBALT“ narėmis, įgyvendina darbuotojų mokymų projektą. Trejus metus truksiančio projekto vertė – daugiau nei 17 mln. litų, projektui įgyvendinti skirta beveik 13,8 mln. litų Europos Sąjungos parama. Projekto SFMIS Nr.: VP1-1.1-SADM-01-K-01-564

 

Asociacija INFOBALT. Akademijos g. 2 - 519/520, LT-08412 Vilnius.
Tel.: (8 5) 2 622 623, faksas: (8 5) 2 622 624. El. paštas: office (eta) infobalt.lt
Į viršų